BÖLÜM: - 
DOP DOLU BİR DERGİ OKURLARIMIZI BEKLİYOR

DOP DOLU BİR DERGİ OKURLARIMIZI BEKLİYOR

BASKISI DEVAM EDEN DERGİMİZİN DAĞITIMI 2 NİSANDA

Dergimizin Nisan sayısının baskı işlemleri sürüyor. Matbaadan kaynaklanan bir aksilik olmaz ise 2 Nisan'da okurlarımız dergileri ile buluşacak.

Çok heyecanlı bir dergi hazırlandı okurlarımız için... “Derginin de heyecanlısı olur mu? ” evet olur.

Dergimize heyecan katan, bilim insanlarımız, okurlarımız...

 

Resimde de görüldüğü gibi kapak konumuzu Kanser'e ayırdık. Bu konuda çok önemli çalışmalar yapan ve önümüzdeki zaman diliminde de 'büyük süprizler' yapmasını beklediğimiz Dr. med. Yadigar Genç'in çalışmalarına yer verdik. Bu çalışmamız haftalarca sürdü. Ve sonunda gerek okurlarımızı gerekse hastalarımızın büyük bir zevk ve heyecanla okuyacağı bir yazı ortaya çıktı.

Editörümüz Prof. Dr. med. Ali Erdoğan gitmiş olduğu ABD'den yoğun gündemine rağmen bu sayımıza katkı sundu. Dt. Phd. Serdak Beklen ( Serdar Hocamız) Viyana'dan yazdı. Ramazan ayına yaklaşmış olduğumuz şu günlerde beslenme uzmanı Nesrin Yavuz da ' Ramazan'da nelere dikkat etmemiz gerektiğini okurlarımız için kaleme aldı. Almanya genelinde konusunda uzman nadir kişilerden olan Necati Suözer de Sağlık & sigorta konusunu ele aldı. Ayrıca Dr. Burak Önvar da Ortapedide kök hücre konusunu anlattı. Önvar'ın yazısı cok ilginç.

'Sağlık Sektöründe Kadınlarımız' ın konuğu Stutgartt'tan Betül Çelik oldu. Ikra Interkultureller Pflegdienst'i kurup bugünlere getiren Çelik'le çok güzel bir röportaj çalışmamız oldu. Aynı zamanda anne olan Çelik yoğun iş temposundan eşinin desteği ile başarıyla çıkıyor. Bu raportajı da okumanıza mutlaka tavsiye ederim.

Başka neler var ? Hepsini yazmak çok zamanımızı alır. En iyisi abone olun dergimizi okuyun :)

Tek tük hatalarımıza rağmen gerçekten güzel bir dergi okurlarımızı bekliyor.

abone@avrupasaglik.com

Ne demiştik ? Bu kalp attıkça en güzel dergiyi en güzel haberleri en güzel röportajları okurlarımıza sunmaya çalışacağız.

Bu arada dergimize reklamla destek olan ROCHE , AOK Hessen, Denizbank ve SUNTAT başta olmak üzere tüm sponsorlarımıza teşekkür ederiz. Sağolun olun.. Sizlerin desteği ile daha güzel çalışmalar yapacağız...Editör Avrupa Sağlık    Tarih 28 Mart 2019, 10:25

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Erken teşhis hayat kurtarır! Ambulans uçaklar yurtdışına da uçuyor Birinci Yaşlılık Şurası yapıldı Hindistan'da sahte içki: 150 ölü
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52