BÖLÜM: - 
AOK,  onları yalnız bırakmadı

AOK, onları yalnız bırakmadı

Alman Kızılhaç bünyesinde biraraya gelen birinci kuşak toplantısına katılan AOK Hessen'den Necati Suözer sağlık ve sigortacılıkta son gelişmeleri anlatttı.

AOK Hessen'den Necati Suözer Alman Kızılhaç bünyesinde biraraya gelen ilk kuşak vatandaşlarımızı yalnız bırakmayarak sağlıktaki ve sigorta hizmetlerinde yapılan son değişiklikleri anlattı.

Yasal Sağlık ve Bakım sigortası alanlarında bir çok sorulara cevap arayan ilk kuşağın mensuplarına anadillerinde cevaplar veren Suözer,“  Onlar mutlu olunca, biz de çok mutlu oluyoruz.”  dedi.

Yılın büyük bir bölümlerini Türkiye´de geçirmek isteyenlere bilgiler sunan Suözer, bu bilgiler ışığında daha doğru kararlar alacaklarını belirtti. AOK Etnik  pazaralama Bölümü sorumlusu  Suözer, kurumun Türkler haricinde İngilizce, İspanyolca konuşan guruplara da telefonda tercümanlık hizmeti sunduklarını sözlerine ekledi. Editör Şevki Demircan    Tarih 26 Mart 2019, 15:54

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Danimarka’da Türk imamlar resmi nikah kıymaya başladı Gelen iki kişide virüs bulundu “Hâlâ buralı olamadık yani” Erken teşhis hayat kurtarır!
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52