BÖLÜM: - 
ITB turizminin sihirbazlarını buluşturdu.

ITB turizminin sihirbazlarını buluşturdu.

Türkiye ve Avrupa'da faaliyet gösteren Türk sağlık kurumları da fuarda yer aldı.

Dünyanın en büyük turizm fuarı olan  Berlin Uluslararası Turizm Borsası (ITB) Fuarı 52. kez misafirlerini ağırladı. Dünya devlerinin sahne aldığı fuara Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş  ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katıllıp Türk standlarını gezdi,katılımcılara güç verdi.


SAĞLIK KURUMLARI DA ORDAYDI

Türkiye ve Avrupa'da faaliyet gösteren Türk sağlık kurumları da fuarda yer aldı. Geçen yıl olduğu gibi Dünya Göz bu yıl da fuarda yer aldı. Dünya Göz'ün standına Türkiye'den Uluslararası İşgeliştirme Müdür Yardımcısı Mert Demirsöz ve Frankfurt'tan Derya Şenkay görev aldı. Ayrıca Dünya Göz'ün standında Hollanda'yı temsilen Arda Demirel de yer aldı.


Ayrıca Muğla'dan Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi de ziyaretçilere çalışmaları hakkında bilgiler sundu.


Öte yandan Hollanda'dan turizmin yanında sağlık turizmi konularında da çalışmalarda bulunan Sibel Tor da standıyla katıldı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tor'un standını ziyaret etti.


TÜRKİYE HAYRANI LUNGWITZ DE ORDAYDI

Deutscher Ledical Wellness Verrband a.V'den Lutz Lungwizt de fuarı ziyaret etti. Türkiye dostu Lungwizt'le ayak üstü sohbetimizde nisan ayında Antalya'da yapılacak  sağlık toplantısına katılmak için gün saydığını belirtti. Editör Avrupa Sağlık    Tarih 11 Mart 2018, 00:29

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
TİKA'dan Venezuela'ya sağlık atağı Gaziantepliler gecede buluştu Uzun boylulara kötü haber Japonya'da kızamıkçık salgını
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52