BÖLÜM: - 
Sağlık turizmcileri Kuş Adası'nda buluşuyor.

Sağlık turizmcileri Kuş Adası'nda buluşuyor.

2005 yılında faaliyete başlayan Saeğlık Turizmi Derneği tarafından bu yıl 8.ncisi düzenlenecek olan 8. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi yerli yabancı çok sayıda sağlık sektörünü buluşturacak.

Türkiye Sağlık Turizmi Derneği tarafından her yıl düzenlenen Sağlık Turizmi Kongre'sinin 8.ncisi  Mayıs ayında Aydın Kuş adasında yapılacak. Kongre Yürütme Komitesi  tarafından yapılan açıklamada geride bırakılan 7 yılın Türk Sağlık Turizmi açısından çok olumlu geçtiği ve yapılan kongrelerle ulusal ve uluslararası çok sayıda paydaşın biraraya getirilerek  sağlık turizmine önemli katkı sağlandığı belirtildi. 

Bu yıl 3-6 Mayın tarihleri arasında düzenlenecek olan 8. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi'nde de Avrupa'dan ve dünyanın değişik bölgelerinden sektörün önde gelen kurum ve kuruluşların davet edildiği, kongrede , paneller, toplantılar düzenleneceği  ve birebir görüşmelerle  ikili ilişkilerin geliştirileceği vurgulandı. 

AVRUPA'DAN GENİŞ KATILIM

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da başta Almanya olmak üzere Avrupa'dan geniş katılım bekleniyor. Özellikle Türk sağlık dünyasında yer almak isteyen Avrupa'yı  firmaların toplantıya katılıp standıyla yer alması bekleniyor. Aynı şekilde bu yılki kongreye Avrupa'dra yaşayan önemli bilim insanlarımızında toplantıda yer alması planlanmakta.  Kongreye geçtiğimiz yıllarda Alman sağlık kurumlarının ilgi göstermesi dikkat çekmişti. Kongre sekreteryasından yapılan açıklamada yurdışında yaşayan özellikle akademisyenler in kongrede yer almalarının memnunlukla karşılanacağı belirtildi.

3-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kuşadası'nda düzenlenencek olan kongre En İyi Bildiri Ödülü programı da düzenleneceği verilen bilgiler arasında. Kongre ile ilgili geniş bilgiye http://saglikturizmi.org.tr/tr adresinden ulaşmak mümkün.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 29 Nisan 2018, 03:54

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
TİKA'dan Venezuela'ya sağlık atağı Gaziantepliler gecede buluştu Uzun boylulara kötü haber Japonya'da kızamıkçık salgını
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52