BÖLÜM: - 
Çoşkuner:  Herşeyin başı sağlık

Çoşkuner: Herşeyin başı sağlık

Frankfurt Bad Soden Ramada Otel'de konser veren Türk Sanat Müziği sanatçısı Hüner Coşkuner gönüllerde bir kez daha taht kurarken konserinde sağlığın önemi üzerinde durdu. Konsere sağlık dünyası da büyük ilgi gösterdi. Frankfurt'tan Dr. med Mithat Bayındır da konser de standıyla yer aldı.

 Türk Sanat Müziği sanatçısı Hüner Coşkuner Frankfurt Bad Soden Ramada Otel'de verdiği konserle gönüllerde taht kurdu. Başkanlığını Serpil Uludağ'ın, koro şefliğini de Orhan Mercan'ın yaptığı Türk Sanat Müziği Sevenler Derneği e.V. tarafından düzenlenen konserde birbirinden güzel şarkıları seslendiren Coşkuner konuşmasında herşeyin başının sağlık olduğunu söyledi. Stuttgart'a yaşayan ablasını 40 yaşında kanserden kaybetiğini belirten sanatçımız stresten uzak durulmasını ve bunun içinde müziğin ne kadar önemli olduğunu belirtti.

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiğini ve imkanları ölçüsünde hepsine katılmak istediğini söyleyen  Hüner Coşkuner Lösemili Çocuklar Vakfı başta olmak üzere Bedensel Engelliler,Dünya Şizofreniler Derneği'nde gönüllü olarak çalıştığını belirtti. Çoşkuner sağlık desteği konusunda düzenlenecek konserlerden davet gelmesi  halinde imkanları ölçüsünde katılmaktan memnuniyet duyacağını söyledi.

MUHTEŞEM GECE

Türk Sanat Müziği Sevenler Derneği e.V. Frankfurtlilara adeta felekten bir gece yaşattı. Saat 15.00'de başlayan programda Türk Sanat Müziği Sevenler Derneği e.V. sanatçıları birbirinden güzel parçaları seslendirdiler. Daha sonra sahne alan Hüner Coşkuner ise adeta gönüllere su seprtti. Genç yaşlı herkesimin büyük zevkle izlediği konser 3 saate yakın sürdü.  Bir ara Orhan Mercan'la sola da yapan Çoşkuner'e seyirciler de zaman zaman eşlik etti.


SAĞLIKÇILAR DA ORDAYDI

Türk Sanat Müziği Sevenler Derneği e.V. tarafından düzenlenen geceye çok sayıda hekim, sağlık çalışanı da katıldı.

Gecede Avrupa Sağlık Dergisi de konuklara ücretsiz olarak dağıtıldı. Editör Avrupa Sağlık    Tarih 19 Şubat 2018, 01:13

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
TİKA'dan Venezuela'ya sağlık atağı Gaziantepliler gecede buluştu Uzun boylulara kötü haber Japonya'da kızamıkçık salgını
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52