BÖLÜM: - 
Saygılı, doktora yapan öğrencilerle buluştu

Saygılı, doktora yapan öğrencilerle buluştu

Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı İsviçre‘de eğitim gören MEB burslu doktora öğrencileri ile biraraya geldi, sorunlarını konuştu.

Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı İsviçre‘de eğitim gören MEB burslu doktora öğrencileri ile buluştu. Gençlerin başarılarını ilgiyle takip ettiğini belirten Büyükelçi Saygılı, Avrupa’da doktora yapan Türk gençlerinin sayısının artmasını memnunlukla karşıladığını söyledi. MEB Burslu doktora öğrencileri de Avrupa‘nın bir ülkesi olan İsvicre’de doktora yapmalarının kendileri açısından önemli olduğunu belirtterek “ Gayemiz Türkiye’ye daha iyi hizmet etmektir.” şeklinde konuştular. 
Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı’nın kendilerini kabul etmesi ve görüşmesinden çok memnun kaldıklarını belirten öğrenciler Saygılı ile uzun süre sohbet edip, sorunlarını, düşüncelerini paylaştılar. 
Doktora yapan öğrencilerin yaş ortalamasının düşük olması dikkat çekti. Sohbet sonunda hep birlikte fotograf çekildi. Editör Avrupa Sağlık    Tarih 30 Haziran 2017, 08:51

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
TİKA'dan Venezuela'ya sağlık atağı Gaziantepliler gecede buluştu Uzun boylulara kötü haber Japonya'da kızamıkçık salgını
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52