BÖLÜM: - 
‘Yağ birikimlerini eriteceğiz’

‘Yağ birikimlerini eriteceğiz’

Dr. Mehmet Burgazlı getirdikleri zayıflama aleti sayesinde sporla erimeyen göbek ve kalça gibi alanlardaki yağların artık sorun olmaktan çıkacağını söyledi.

Wuppertal'de çalışmalarını sürdüren Dr. Mehmet Burgazlı  getirdikleri zayıflama aletini en çok bayanların seveceğini söyledi.  Dr. Burgazlı  yaptığı açıklamada ‘Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle zayıflama yöntemleri hızla artmaktadır. Bu yöntemlerden biri de  ultrason teknolojisi olan lipokavitasyon ile zayıflama yöntemidir.’ dedi. Getirdikleri zayıflama aletinin bir tıbbi alet olduğunun altını çizen Dr. Burgazlı, bunun ancak doktor kontrolünde kullanılabileceğini söyledi. İnsanların spor yaparken vucutta belli bölgelerdeki yağların eridiğini buna karşılık göbek ve kalça bölgelerinde erimelerin fazla olmadığını, bunun da psikilojik olarak bazı sorunları da beraberinde getirdiğini belirten Dr. Burgazlı bu alet sayesinde bu bölgelerde de eritmelerin mümkün olabileceğini söyledi. Bu zayıflama aleti Avrupa’da ilk kullananlardan olduğunu belirten Dr. Burgazlı bu zayıflama aletinde komplikasyon görülme ihtimalinin zayıf olduğunu sözlerine ekledi.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 12 Eylül 2014, 17:13

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Estetik-Güzellik HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Bayramda yüzleri güldü Kovid-19 bulaşmaya devam ediyor “Türkiye’nin	 stratejisi	 Kovid-19	 salgınının seyrini	 değiştirdi“ Uzaktan psikolojik desteğe ilgi
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland