BÖLÜM: - 
Oylarımız Lara'ya

Oylarımız Lara'ya

Prof.Dr. Kubilay Ertan’ın kızı Lara Ertan Miss Germany 2021’e aday oldu.

Bu yıl yapılacak olan Miss Germany 2021 güzellik  yarışmasına Avrupa‘nın başarılı bilim insanlarından Prof.Dr. Kubilay Ertan‘ın kızı Lara Ertan da  aday oldu. 

Yarışmaya çok iddialı hazırlandığını söyleyen Lara, oylamanın internet üzerinden yapıldığına dikkat çekerek  başta sağlık çalışanları olmak üzere Avrupalı Türklerin desteğine ihtiyacı olduğunu, Türk ailelerden destek beklediğini söyledi.

       AİLEMİN BÜYÜK DESTEĞİ           

Elemelerde ilk 10‘a girerek büyük bir başarı sağlayan Lara bu yarışmanın sadece bir güzellik yarışması olmadığını adaylarda toplumsal uyum, destek , yardımlaşma gibi özelliklerin de arandığını belirtti. Lara Ertan yarışmaya katılması ile ilgili olarak şunları söyledi :

“ Bir sene önce spontan olarak karar verdim. Kararımı babamla konuştum. Babamın da desteğini alınca müracaat ettim. Bir yıl sonra yarışmaya alındığıma dair mesaj geldi. Çok sevindim, zira 15 bin aday içinden seçilmiştim.  Babam geçen bu süre içinde hep yanımda oldu. Beni destekledi. Yazışmalarıma yardım etti. Bugünlere gelmemde ailemin, büyük katkısı oldu. ”

     ‘BU İŞ TAM SANA GÖRE’               

Tiyatro ve sinema okuduğunu belirten Lara, çok sevdiği halde babası gibi hekim olmayı düşünmediğini, hekimliğin çok zor olduğunu söyledi. Lara “Önceleri babam tiyatro sinema okumama pek olumlu bakmıyordu, fakat şimdi kararı tamamen değişti. Alman TV  filmlerinde beni izleyince ‘ bu iş tam sana göre” dedi. ”

  DİZİLERDE ÖNEMLİ GÖREV          

RTL Daily Soap „Gute Zeiten Schlechte Zeiten“ dizilerinde  „Nora Krüger“adı altında  rol aldığını belirten Lara Ertan, en çok isteklerinden birinin de Türk TV’lerinde oynamak olduğunu hele bir de sağlıkçı rolü kendisine verilirse çok mutlu olacağını söyledi.  Estetik ameliyatları konusunda da görüşlerini belirten Lara “ En güzeli insanın doğal yapısıdır. ’dedi.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 10 Ekim 2020, 23:16

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
ABD'li Eli Lilly  Kovid-19 deneylerini durdurdu “Başarı, kişinin kendini geliştirmesi ile mümkündür !” Yağmur’a ‘yaşam iliği’ Almanya’dan Aile içi şiddeti önlemeye yönelik öneriler
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland