BÖLÜM: - 
‘Aşıda umutluyuz ’

‘Aşıda umutluyuz ’

‘Koronavirus-19 aşısı neden Türkiye’de bulunmasın ?’ diyen N.Bilal Erdoğan Türkiye'de bu konuda önemli çalışmalar yapıldığını söyledi.

CNN Türk'de Hakan Çelik'in sorularını cevaplayan N.Bilal Erdoğan aşı konusunda Türkiye'de birden fazla labaratuvarın Koronavirus 19 konusunda önemli çalışmalar yaptığını söyledi. Bilal Erdoğan bu çalışmalar neticesinde aşının Türk bilim insanları tarafından da bulunmasının mümkün olduğunu belirtti. Son zamanlarda beyin göçünün tersine döndüğünü söyleyen Bilal Erdoğan Türkiye'de bilim insanlarının çalışmalarını kolaylaştırmak ve destek olmak için önemli adımlar atıldığını belirtti.Erdoğan Koronavirus 19 konusunda 6 ay öncesine göre önemli bilgi ve tecrübeler edindiğini söyledi.

Salgından dolayı güreş müsabakaların yapılamadığını belirten Erdoğan güreşçilerimizin bu konuda sabırsızlandığını gerekli önlemlerin alınması durumunda güreş müsabakalarının yapılmasında bir mahsur olmayacağını düşündüğünü söyledi. 

Çevre konusunda da açıklamalarda bulunan Erdoğan plastik atıkların yeniden kazandırılması kosunuda da  sevindirici gelişmeler yaşandığını sözlerine ekledi. 

Fotograf: https://twitter.com/hakanchelikEditör Avrupa Sağlık    Tarih 26 Temmuz 2020, 10:57

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Almanya’da ilk kez Afrika domuz vebasına rastlandı Hell, aber keinesfalls harmlos TİKA'dan otizmli çocuklara eğitim merkezi desteği Avustralya’da 5 doktor kayboldu
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland