BÖLÜM: - 
Bisikletle işe kampanyası değişiyor!

Bisikletle işe kampanyası değişiyor!

Korona salgınından dolayı AOK Hessen ve ADFC Hessen´in Bisiklete işe kampanyası, küçük değişikliklere rağmen bu yıl da gerçekleştirilecek.


Önceli yıllarda olduğu gibi bu yıl da en az 20 bisiklet gününü Online-Aksiyon-Takvimine kayıt etmek şartı ile bu etkinliğe katılmak mümkün. AOK Hessen'den yapılan açıklama şu şekilde : “ 
Bu etkinlik resmi olarak bir ay gecikmeli olarak başlayacak. Bu değişikliğe rağmen mayıs ayındaki bisiklet gezilerini de dikkate alıp Online-Aksiyon-Takvimine kayıt edebilirsiniz. Bu kampanyamız 30 eylülde son bulacaktır. Evden çalışma opsiyonu bulunan kişilerde bu etkinlikten istifade edebilirler.
Şayet öğlen paydosunda veya iş bitiminde bisiklet sürmek isterseniz, sizlerde bu etkinliğe katılabilirsiniz. Etkinliğe katılmanız neticesinde yine yüksek kaliteli ve bireysel ödüller siz katılımcıları bekleyecektir.
Daha fazla bilgi için: www.mit-dem-rad-zur-arbeit.de”
Editör Avrupa Sağlık    Tarih 12 Mayıs 2020, 14:24

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Bayramda yüzleri güldü Kovid-19 bulaşmaya devam ediyor “Türkiye’nin	 stratejisi	 Kovid-19	 salgınının seyrini	 değiştirdi“ Uzaktan psikolojik desteğe ilgi
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland