BÖLÜM: - 
Dr. Gül hasta kabulüne başladı

Dr. Gül hasta kabulüne başladı

Dr. med. Akan Gül Darmstadt’da yeni muayenehanesini dergimize gezdirdi. Aylar süren bakım ve onarımdan sonra Nisan ayında hizmete giren yeni muayenehanenin merkezi bir yerde olması ve park sorunu bulunmaması dikkat çekti. Dr. med. Gül yeni muayenehanenin dizaynına büyük önem verdiklerini söyledi.

Hessen Darmstadt’a çalışmalarını sürdüren aile hekimi Dr. med Akan Gül yeni  adresinde hizmet vermeye başladı. Dr. Gül  yeni  muayenehanenin hasta hizmetinde  daha avantajlı olduğunu söyledi. Yeni adreslerinin merkezi bir  yerde olduğunu  ve park sorunu olmadığını belirten Dr. Gül , daha iyi hizmet  sunabilmek için birlikte çalışabilecek doktor arkadaşlar aradığını söyledi. Gül,  muayenehanenin dizaynına büyük önem verdiğini belirtti.

   TATİLCİLERE UYARI  

Tatil dolayısıyla tatilcilere uyarıda bulunan Dr. Gül, tatile çıkmadan önce mutlaka aile doktorları ile görüşülmesi gerektiğini söyledi. Bir çok vatandaşımızın tedavilerini hem Almanya’da hem  de  Türkiye’de yaptırdıklarını ve doktorların da daha önce yapılan tedavilerden haberdar olmadıklarını belirtti. Bu durumun hasta için ciddi riskleri beraberinde getirdiğini vurguladı. Gül , tedavide doktora güvenin başarıda en önemli unsur olduğunu söyledi.

Dr. med. Akan Gül’ün yeni adresi : Eschollbrücker Str. 26 64295 Darmstadt. Editör Avrupa Sağlık    Tarih 20 Haziran 2019, 09:41

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland